Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után szabadultatok...

Mennyi idő után szabadultatok meg a hüvelygombától?

Figyelt kérdés

Igazából már 2 éve van ez a problémám, 1 évig rohangáltam nőgyógyászhoz, majd belefáradtam az egészbe.

Azóta grapefruit cseppeket ittam, a viszketés szinte megszűnt, csak a folyás maradt.

De mostanában megint elkezdett viszketni is, így újra felkerestem egy nőgyógyászt-most másikat.

Azóta lett egy kis méhszájsebem is, kaptam rá 10 napos kúpot. Ma lett meg az eredmény, hogy valóban hüvelygombám van, holnap megyek a receptekért...

Szerintetek mennyi idő lesz a gyógyulás? Vagyis akinek ilyen elhúzódó problémája volt, mennyi ideig tartott kikezelni?


2009. dec. 1. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is több éve van. Nem tudják az orvosok megszűntetni, mindig "ez a gyógyszer majd segít"! És nem. Nekem sem viszket, csak folyásom van és érzem h nem ok minden.

Nem tudom mit csináljak, még tesztet sem akarnak végezni, mondván, h az úgysem mutat ki semmit...

2009. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 18 vok és kb. 2,5éve szenvedek kb. 2-3havonta. Nos a doki leszar nagy ívbe, nem tűnik fel neki hogy milyen sűrűn járok hozzá, ezért én léptem. Kb. akkor kezdtem el tampont használni, gyanakszom arra, akkor fogamzásgátlót is szedek, az is lehet a baki, párom kezelve van, igaz van amikor szexelni sem tudunk, mert addigra újra előjön.


Nos, mivel most 2hétig tartott ez a kúp kúra 5 000Ft-omba került és elegem lett, végett vetek ennek.


Szóval a következőket teszem most:

1. grapefruit cseppet szedtem én is február óta, de semmi, ugyanugy előjött :(, most a vénusz cseppet iszom, olvasd el mire jó, kimondottan nőgyógyászati bajokra: [link]

2. tampon gyanus, szóval most hanyagolom hátha csak ennyi lenne a baj és nem több. [link]

tudom-tudom, sokba kerül, de nekem ez még akkor is olcsóbb, mint a sok kúp :S


ennyi most az én tervem, ha van vmi kérdésed nyugodtan kérdezz, válaszolok, mert egy cipőben járunk,de remélem én már nem sokáig :)

2009. dec. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy ennyi idősen ilyennel szenvedünk...:S

Köszönöm a válaszokat, főleg ezt a Vénusz cseppes ötletet! Hátha bejön...

Egyébként már nekem is mondta régebben a doki, hogy ne tampont használjak, mert az csak jobban előhozza a gombát. De egyszerűen nem tudom elviselni a betétet...

Na mielőbbi gyógyulást csajok!!! Egy gomba nem foghat ki rajtunk...

2009. dec. 1. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!