Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az OB használata?

Milyen az OB használata?

Figyelt kérdés
én még nem használok! de úszás lesz és nem szeretnék lemaradni róla, de nem merem használni! ők azt mondják hogy olyan érzés (szóról szóra idézve): mintha egy fsz lenne benned! nem tudom hogy csak ijesztgetni próbálnak-e.

2014. jan. 13. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy olyan érzés. A f.@sz sokkal nagyobb, meg másabb.

Csak ijesztegetnek, nyugodtan próbáld ki, ha jól teszed fel, nem is érzed.

2014. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A legkisebbet válaszd, legkisebb méretűt, húszon éves vagyok, de nekem az a kényelmes :) igaz napi 4-5 simán elmegy így az elő két napban ^^ A csomagolásban van útmutató hogy helyezd fel, esetleg ha valakivel, anyuka, nagymama, meg tudod beszélni jó, én rosszul használtam első időben és emiatt lett (valószínű, nem biztos de az orvos erre gyanakodott) méhszáj sebem, de ezt lefagyasztották azóta kutya bajom, és bevallom, mert nem ciki, orvos tanított meg tényleg helyesen tampont használni. A nők 80%-a helytelenül használja. Csak nem tud, róla.
2014. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mégis hogy lehet helytelenül használni? Ha érzi az ember, megigazítja.
2014. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Applikátoros változatot használd. Azt nem tudod rosszul felhelyezni, emellett nem dörzsöli ki a hüvely falát felhelyezés közben.
2014. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na én is kíváncsi lennék,hogy lehet tampont rosszul használni.Írd már majd le légyszíves!
2014. jan. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!