Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervemen esetleg...

A nemi szervemen esetleg elváltozások lehetnek? (jellemzők lent)

Figyelt kérdés
A nagy szemérem ajkakon vannak valamilyen mirigyszerűek (mint a szem alatt lévők, csak ezek nagyobbak,), mivel piros a bőr így látom, hogy fehérek, mint egy kis pattanás. De már nagyon régóta ott vannak. Nem voltam még fiúval, és nem voltam nőgyógyásznál se. Érdeklődnék, hogy ezek másnál is jelentkeznek?

2014. jan. 14. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet ez. Lehet, hogy valami pattanás szerű. Nem kell ezzel nőgyógyászhoz menni. Menj el bőrgyógyászhoz és akkor kiderül és megnyugodhatsz.
2014. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Klári459 válasza:
Érdemes felkeresned egy nőgyógyászati ambulanciát. Akár kórházban, vagy nőgyógyászati szakrendelőben. Már csak azért is, hogy megnyugodjál. Ő majd tudja mi a teendő
2014. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs más tüneted, akkor minden rendben van.
2014. jan. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem pattanás szerintem, mert csak eltűnt volna, de próbáltam nem egyszer kinyomni de inkább hagytam mert csak fájt. Szóval nálatok nincsenek ilyen enyhe kitüremkedő mirigyek?
2014. jan. 14. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!