Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hintopor tenyleg jo honalj...

A hintopor tenyleg jo honalj izzadasra? Milyen fajta, kinek segitett?

Figyelt kérdés

2014. jan. 14. 18:00
 1/4 Atisbe válasza:
a hintőpor a szárit,lásd babák popsijára kenik a pelustol beizzaad és ez ellen,de ha pattanásod van ott arra is jo,tehát tökéletes a hintőpor,sok dezodorban stickekben is az van,azért is kenik össze a ruhát hoaljnál.
2014. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kiskakas válasza:
nekem hasznalt, en baba hintoport hasznaltam.
2014. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

En kamasz koromtol nagyon izzadtam de csak honaljban.minden ruham olyan volt,de mindig.ha faztam a honaljam akkor is izzadt.:( Es ez elkisert egesz eddigi eletemben.gyuloltem annyira gxuloltrm magam h semmi nem hasznalt ra.nem voltam budos csak allandoan folyt rolam a viz ott! :( mignem par evvel ezelott a neten beirtam a google-be hatha kiad valami hasznalhatot izzadasra.es igen,par szaz forint gyogyszertarban lehet kapni es az a neve h "solutio antisudorica". Ez egy alkohol kis uvegben,furdes utan kell icipicit rakni vattara es bekenni vele ovatosan.ha sokat raksz nagyon csip,de mar ki kiserleteztem h hogyan tokeletes.a lenyege h nagyon szarit.es 3 nap hasznalat utan semmi izzadas nem volt.lehet ra fujni sprayt barmit,ugyis hat.es nem hittel.tizen evig szenvedtem es ennyi? Es azota is hasznalom,nekem semmi mas nem volt jo.a hintopor sem.soha nem izzadok!! Egy probat meger.a gyogyszertarban pedig ugy kertem h felirtam egy cetlire es odaadtam a gyogyszeresznek.:) Es nagyon sokaig eleg.


28/L

2014. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Javitva: es nem hittem el
2014. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!