Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Januárban szültem, júliusig...

Januárban szültem, júliusig szoptattam es augusztusban egy csomót találtam a mellemben! Állítólag ez egy ritkább fajta mellrak ami a terhesség es a szoptatasi ido alatt keletkezik! Ismeri más is? Mire számíthatok? Gyógyítható? Volt aki meggyógyult?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy mellrák? Vettek belőle szövetmintát?

Anyukámnak volt ilyen, betokosodott tejcsatorna részek voltak, kioperálták, kezelést sem kellett kapnia utána (nem rák)

2013. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, először engem is ezzel nyugtattak, de aztan mar 100% hogy sajnos rak! Jovoheten mar a kezeléséről döntenek!

Csak érdekelne hogy van e "itt" olyan, aki arról tud beszámolni hogy meggyógyult...

2013. szept. 14. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ki állapította meg és mi alapján?

3 közeli ismerősöm is átesett mellrákon, de egyiknek sem állapították ilyen rövid idő alatt (max. 1 hónapja lehet, hogy észrevetted)

2013. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom aspirációs citológia készült, annak jó esetben 2-3 nap alatt megvan az eredménye.

A kérdezőnek: nehéz erre válaszolni, mert emlődaganatból is van millióféle, amelyek különbözően viselkednek. Milyen daganattípus szerepel a papírokon?

2013. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos én is ugyanígy jártam, remélem jól vagy, írtam neked privit.
2013. okt. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!