Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ivancso doktor úrhoz járok...

Ivancso doktor úrhoz járok rendelésre, nagyon meg vagyok vele elégedve. Szülésnél mennyi hálapénzt szokott kérni, mennyit illik neki odaadni, nem szeretnék szégyenben maradni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Illik?

A hálapénz a magyar egészségügy rákfenéje, attól rohad az egész rendszer. Ne használjunk vele kapcsolatban ilyen szép szavakat.

0 azaz nulla forint. Annyi jár.

2014. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha fogadott orvosod van és ő is vezeti le a szülést nem rendezhetem le egy köszönőmmel, szerintem.
2014. jan. 15. 12:29
 3/6 zabmester ***** válasza:
70%

Ha fogadott orvosod van, akkor nem hálapénzt fizetsz!

Akkor te megfogadod azt az orvost, hogy ő legyen bent a szülésednél, itt viszont nem illendőség kérdése a dolog, hanem egyszerűen megkérdezed tőle, hogy mennyit kér érte.

2014. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a munkahelyén van az orvos, hanem másik kórházban?
2014. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a munkahelyén dolgozik, de felkértem orvosomnak.
2014. jan. 16. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Több esetről is lehetett hallani nem a fogadott orvos volt a szülésnél, mert már nyaralt....

Kórház épp ügyeletese oldotta meg.


a többit leírták előttem már

2019. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!