Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek a narancsbőr ellen?

Mit tehetek a narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
Eléggé fiatal vagyok ahhoz, hogy narancsbőr legyen rajtam (a combomon), legalábbis én így gondoltam, de utána olvastam, és kiderült, hogy sok tininek van problémája ezzel. Mit tehetek a narancsbőr ellen, viszonylag rövid idő alatt? Csak a krémek segítenek? Valami jól bevált házi módszer? Normális válaszokat kérek! :) Előre is köszönöm.

2014. jan. 16. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Orvosilag olyan nincs, hogy narancsbőr. Ezt a kozmetikai cégek és a háttéripar találta ki a hülyítéssel való pénzszerzés részeként.
2014. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Luffaszivacsos dörzsölés,hideg-meleg váltó zuhany

,egészséges étkezés: tartósítószert tartalmazó ételek, kávé, szénsavas üdítők mellőzése,rendszeres mozgás,illóolajok

2014. jan. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kávézom, nem iszom szénsavas üdítőt, ritkán eszem mekiben, rendszeres sportolok, kosarazom, focizom, számomra a sport a boldogság...még kikapcsolódáskor is elmegyek jégkorizni, vagy úszni, ennek ellenére ott van az az izéééé...
2014. jan. 16. 20:06
 4/6 anonim válasza:
A női nemi hormon termelődése okozza, tehát nem lehet teljesen eltüntetni (legfeljebb csökkenteni), mivel genetikailag nőkbe kódolt dologról van szó.
2014. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Semmilyen kence vagy fegyver nem fog segiteni... Csakis a mozgás! A futás. A súlyos hyakorlatok. Guggolas. Stb. Ez a leggyorsabb es leghatékonyabb módszer .
2014. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Köszönöm... :) Csak 4-5 éves korom óta sportolok... ;)
2014. febr. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!