Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál számít hogy az...

Nőgyógyásznál számít hogy az ember leszbikus-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Tehát ha esetleg rákérdez, hogy élek-e szexuális kapcsolatot, akkor mondjam el, hogy igen, nővel...vagy mondjam azt h nem? Ezt csak azért kérdezem, mert félek a negatív diszkriminációtó. Nő vagy férfi nőgyógyászhoz érdemesebb inkább mennem?

Előre is köszönöm a kultúrált válaszokat! :)



2014. jan. 17. 20:27
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha rákérdez mondd azt hogy igen (ha tényleg élsz szexuális kapcsolatot egy nővel). Azt felesleges hogy nővel, vagy férfival. De amúgy nyilván egy orvos tudni fogja ha meglátja hogy átszakadt a szűzhártya (habár az sport közben is átszakadhat, na de nem lényeg).
2014. jan. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

diszkriminációtól*

Köszönöm első! :)

2014. jan. 17. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem számít. Mondhatod, hogy nincs jelenleg kapcsolatod. Azért régebben lehetett már. Így nem fogja szorgalmazni a védekezést. Teljesen mindegy, hogy nőhöz, vagy férfi orvoshoz mész el.
2014. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én nőgyógyászom férfi és mikor megkérdezte, hogy élek -e szexuális életet azt válaszoltam, hogy igen, de nem kérdezte tovább, hogy most férfivel -e, vagy nővel. :)
2014. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a női orvos a kézenfekvőbb, hiszen ő is nő akinek ugyanazok a problémái lehetnek mint nekünk.

Ha, ugye prosztata gondjaim lennének, mert férfi lennék, akkor valószínűleg meg férféi orvost választanék.

2014. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha élsz szexuális életet, akkor azt mondani kell, a partner nemétől függetlenül. Nemi betegséget homoszexuális, leszbikus partnertől is lehet kapni.

Az orvos nem lényegtelen. Csakis a szakmai tudása és szimpatikussága számítson. Ez a kettő kell a sikeres gyógyításhoz. Ha te csak nőnél érzed jól magad, menj nőhöz (bár általában durvábban vizsgálnak), ha férfinél, akkor pasihoz. Én úgy vagyok, hogy nekem már mindegy. Első alkalommal nőnél voltam, aztán pasinál, végül nőnél szültem, de nem találtuk meg a hangot. Most megint férfihez járok, akinél meg is szeretnék maradni.

2014. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy pesti vagy-e, de az V. kerületi szakorvosi rendelőbe jár egy leszbikus pár, róluk biztosan tudja a doktornő, hogy mi az ábra

Ami jó, hogy oda kerülettől, és körzettől függetlenül mindenki mehet

Dr. Bolesza Emőke az orvosuk azt hiszem.

2014. jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! így már könnyebb a döntés :)
2014. jan. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!