Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan ember aki...

Tényleg van olyan ember aki elhiszi, hogy ha egy leszbikus vagy meleg pár nevel egy örökbe fogadott gyereket, akkor valóban biztosítva lesz az, hogy a gyerek egészséges gondolkodású megfelelő partnert kereső felnőtt lesz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 23:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim válasza:
15%

Van bizony, nem is kevés.

Meg pecsételik a gyerek életét örökre, és azért ez nem szép dolog tőlük.

2013. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 Komplikato ***** válasza:
95%

Mivel a homoszexuális hajlam nem környezet függő miért is ne?

Vagy kérdező szerint összes homoszexuális szülei is azok voltak? :D

2013. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim válasza:
93%
Van. És szerintem inkább legyen kettő anyám mint h egyik szülőm neveljen fel mert a másik lelécelt vagy ilyesmi. Amugymeg ezek az emberek árvákat fogadnak be..
2013. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:

Jaj ne már! Ez meg milyen vélemény?

És akkor mi a börtön buzulás??? AZ is csak egy döntés mint bármi más. A gyereket meg befolyásolja az amit a szülőktől lát. NA és hogy fog dönteni? Hát kipróbálja. ennyi.

2013. júl. 25. 00:01
 5/70 anonim ***** válasza:
86%

Mi számít "megfelelő partnernek"? Talán mindenkinek meg kell felelnie neked? Különben nem lesz pusztán attól homoszexuális a gyereke, hogy meleg szülők nevelik fel. Ha így lenne, nem lennének melegek, hiszen mindenkit heteroszexuális szülők nevelnek fel.


Nem a gyermeket felnevelő homoszexuális szülők pecsételik meg a gyerek sorsát, hanem a homofób környezet, az olyan hozzáállású emberek, mint a kérdező.


Az az érv harmatgyenge, hogy csúfolni fogják az ilyen gyereket az iskolában. Ennyi erővel a szegényeknek is tiltsuk meg a gyereknevelést, hiszen a szegény gyereket is csúfolják az iskolában, hogy csak egy pulcsija van, és minden nap abban jár.

2013. júl. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim válasza:
18%
Szerintem már tényleg valami háttérhatalom van az ügyben vagy valami pénzes homoszexuális emberek tömege állhat a dologban, hogy így el akarják velünk fogadtatni azt, hogy a másság az egy normális, egészségs dolog. Én szerintem ez olyan, mintha a pedofíliát akarnák ráerőszakolni a tömegre, mondván az nem árt a gyereknek. Szerintem szomorú, hogy ezt hagyják, de szerencsére az oroszoknál ott azért eléggé ellene vannak úgy olvastam.
2013. júl. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 Froncsi válasza:
70%

Nem lesz tőle ő is meleg, ez szerintem is hülyeség. De azt is biztosra tartom, hogy rohadtul nem fogja érteni a helyzetet nagyon sokáig.

Ráadásul nálam a család apukából és anyukából áll (köpjetek le, hogy maradi vagyok)

2013. júl. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim válasza:
13%
Szerintem már tényleg valami háttérhatalom van az ügyben vagy valami pénzes homoszexuális emberek tömege állhat a dologban, hogy így el akarják velünk fogadtatni azt, hogy a másság az egy normális, egészségs dolog. Én szerintem ez olyan, mintha a pedofíliát akarnák ráerőszakolni a tömegre, mondván az nem árt a gyereknek. Szerintem szomorú, hogy ezt hagyják, de szerencsére az oroszoknál ott azért eléggé ellene vannak úgy olvastam.
2013. júl. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
13%
Nos, számomra is meglepő, de tényleg rengeteg ilyen retardált van, aki elhiszi ezt. Őket hívják liberálisoknak, és sajnos ők irányítják a médiát. De már nem sokáig :)
2013. júl. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem jobb, mint hogy szülők nélkül, a különböző nevelőotthonokban mindenféle erőszaknak legyenek kitéve... Szerintem inkább két gondoskodó felnőtt nevelje fel. Nem ettől fognak meleggé válni. Azok a szülők nem fogják neki azt tanítani, hogy legyen meleg. Csupán annyit, hogy ilyen emberek is léteznek, és hoppá a csodálatos hetero szüleinek egyébként nem kellett! Míg mások szeretettel felnevelhetik.
2013. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!