Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus az unokatesóm, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus az unokatesóm, vagy előfordul, hogy 15 évesen meghülyül az ember?

Figyelt kérdés
Messze lakunk, sajnos(?) ritkán találkozunk. Eddig elég jóban voltunk, megértettük egymást, és vártunk minden találkozást. Tegnap mellettem aludt, és elkezdett olyan témákról, olyan hangnemben beszélni, amit én eddig nem hallottam soha a szájából, és nagyon meglepett. (pl.: mikor fog már végre a barátom megb*szni) Mondtam neki, hogy ne mondjon már ilyeneket, amúgy sem tartozik rá. Aztán megkért, hogy smároljam le, mert nem tudja, hogy kell, és elkezdett taperolni, meg pakolta a sötétben a kezemet. Nagyon lesokkolt a dolog, tök hülyén éreztem magam, és ott hagytam. Reggel korán elment, alig beszéltünk, de annyira fura amit csinál, nem ilyennek ismertem meg. Most akkor leszbikus? (mert nem hiszem el, hogy ép embernek ez lehet nem undorító.) Vagy csak a hormonjai indultak be? Normális ez?
2011. júl. 13. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez abszolut nem normalis es jol tetted, hogy ott hagytad. Mondd meg neki, hogy te nem vagy leszbikus es nem akarsz vele ezekrol a dolgokrol beszelni, mert ez mindenkinek a maganugye. Mondd meg, hogy az o dolga, hogy kihez vonzodik, de nem kell hirdetni. Emlekeztesd ra, hogy rokonok vagytok.
2011. júl. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A vérfertőzés szerintem durvább.
2011. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ettől még nem leszbikus,csak idióta.
2011. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsi.
2011. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Ha baszhatnéka van, küld el egy férfibörtönbe. Pár nap és elmegy apácának.
2011. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Irányítsd el a francba, ha nem érti meg jó szóból, hogy Te milyen vagy. Ha nem megy, rövid úton szakítsd meg a kapcsolatot vele.
2011. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy leszbikus, hanem, hogy Veled, az unokatestvérével akart ki kezdeni.
2011. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem volt ez kikezdés, ő se gondolta komolyan, végig nevetgélt, de szerintem ez így sem fér bele. Nem akarom elküldeni anyukájába, csak nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Beszélni nem nagyon tudok a fejével, nem hallgat rám, mert szerinte én "koravén, ódivatú és begyepesedett" vagyok...
2011. júl. 14. 08:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2016. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!