Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés utáni enyhe alhasi...

Rákszűrés utáni enyhe alhasi fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Most voltam először. Egy kamerának köszönhetően végig nézhettem az egészet, ami abban a pillanatban nagyon érdekes volt, de most már egyáltalán nem az így visszaemlékezni. Kicsit kivérzett, amit utána megtörölt, lefertőtlenített, nem volt fájdalmas, inkább csak kellemetlen. Azóta is ezt a fájdalomnak nem nevezhető kellemetlen érzést érzem. Tegnap voltam a nemi életre viszont gondolni sem tudok egyelőre. Ez normális? Ti szoktatok rögtön utána szeretkezni vagy vártok pár napot? Nem csak az enyhe fájdalom miatt óckodom tőle, hanem mivel kivérzett bekombináltam, hogy lehet most fogékonyabb is lennék mindenféle fertőzésre pár napig. Normális ez vagy verjem ki a fejemből?
2009. dec. 2. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Kivérzett? Ez elég bizarrul hangzik. Én még sosem véreztem rákszűrés után, persze, lehet, hogy kicsit megsértette a nyálkahártyát, de mivel és minek...?


Amúgy a rákszűrés után természetes az enyhe alhasi fájdalom.

2009. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahogy vette a kenetet, akkor kicsit kivérzett, meg is ijedtem, de azt mondta ez természetes. Nem is vettem észre hogy távozott volna belőlem, megtörölgette, fertőtlenítette jóddal... Ma délelőtt még volt egy kis természetellenesen sárgás folyásom miatta, de semmi több. Csak onnan tudom, hogy kivérzett, hogy egy monitoron nézhettem közben mi történik bennem.
2009. dec. 2. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaaaaa, akkor minden rendben! Csak nekem a kivérzett az komolyabb mennyiséget jelent :=). Bocsi! Most már értem! Ha csak a kamerán kersztül láttál 1-2 cseppet, az nem baj. A hasfájásod pedig hamar el fog múlni. Minél kevesebbet foglslkozol vele, annál hamarabb. És nyugodtan összebújhattok a pároddal is!
2009. dec. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!