Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megijedtem! 15 éves...

Nagyon megijedtem! 15 éves vagyok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A fehérfolyásom ugyanolyan mint szokott lenni (tojásfehérje állagú kb.), van amikor több van, van amikor kevesebb. A bugyimon ilyen sárgás-fehéres színű. Nem viszket sehol, de ma észrevettem, hogy a csiklóm makkján megjelent egy pici fehér pötty. Nem vettem volna észre ha nem nézem meg. Nagyon megijedtem, nagyon nem szeretnék nőgyógyászhoz menni! Mit csináljak? :(
2009. dec. 2. 17:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem is büdös, csak olyan rendes szaga van.
2009. dec. 2. 17:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig jobban tennéd , ha inkább elmennél nőgyógyászhoz, mert így látatlanba senki nem tudja megmondani mi lehet az. Nehogy valami komoly legyen. Nem kell a doki előtt szégyelni , inkább menj el és mondja azt , hogy nincs gond, mint nem mész el és valami nagy baj legyen.
2009. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem akarok elmenni, pontosan leírtam a tüneteket...
2009. dec. 2. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószinüleg gombafertözés, a legjobb, ha megis elmegy nögyógyászhoz. Biztos jönnek majd a tippekkel, hogy Canesten, de sok esetben csak évekig elhúzódik emiatt a gyógyulásod, mert nem mindig ez a hatásos.
2009. dec. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Pontosan leírtad a tüneteket... De aranyos... Ennyiből egy nőgyógyász sem tudná megmondani látatlanban, nemhogy laikusok, akik csak saját tapsztalatból tippelgetnek itt, mintha értenének hozzá. nem kell elmenned orvoshoz. ha valami komolyabb lesz, majd akkor is mondd, hogy szégyenlős vagy és soha nem kell vele foglalkoznod...
2009. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak bővebb a folyásod vagy "köztes" időszakban vagy, ilyenkor a hormonok tombolnak.

Használj tisztasági betétet. Ha nem múlik el pár nap után keresd fel a nőgyógyászt.

Nekem minden hónapban van ilyen 2-3 nap, még sem vagyok gombás, sőt még dokinál is voltam! Azt mondta, hogy teljesen normális. Bár én 30 éves vagyok...

2009. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!