Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Még csak 14 éves!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Még csak 14 éves! Nagyon megijedtem. (fontos! ) Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy a lányom suliba volt én pedig rendet raktam a szobájába.előre mondom,hogy nem akartam kutakodni csak egy kicsit rendet rakni mert otthon voltam pont.

És találtam a fiókjába a bugyijai között egy vibrátort.Nagyon ledöbbentem. Gyorsan vissza raktam,de azóta se tudom megemészteni.(Egyébként van egy 17 éves barátja és a lányom 14 éves! 5 hónapja vannak együtt.)

Mit tegyek? Beszéljek vele? Segítség!

előre is köszönöm !

45/Nő


2011. ápr. 3. 21:36
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
49%
...és mi a probléma?
2011. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 tsz-tag ***** válasza:
78%
hát ez természetes...amikor én voltam 14 éves még nemigen voltak művaginák...legalább is elérhető áron normális...mire lettek már jutott hús vér punci is...különben meg azzal "tölti" az idejét ami neki jólesik
2011. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

hát az hogy nem hiszem ,hogy egy 14 éves gyereknek vibrátor kell..vagy tévedek?

igaz én rég voltam ennyi..

2011. ápr. 3. 21:38
 4/48 A kérdező kommentje:
csak félek ,hogyha most elkezdi akkor mi lesz később..?
2011. ápr. 3. 21:41
 5/48 anonim ***** válasza:
39%
Hát van ilyen. Azért ez nem tragédia. Bocs, hogy így megmondom, de legalább 50%-ban a te nevelésed nyomán lett ilyen. (De ezzel nem mondom hogy rossz!)
2011. ápr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
31%
Jogod van a saját házadban pakolni! A másik, hogy hát na. Ő is mai lány ez kiderült. De viszont, ha van barátja és vibrátorja is van az nem semmi:) Tényleg beszélges el vele szerintem, érdemes. Lehet hogy nagyon ciki lesz neki, de hát az ővé és nem a tied:) Ha pisztoly lenne nála nem beszélgetnél el vele, mert kínos lenne a szituáció? Igaz ez nem veszélyes, de 14 évesen ez se normális amit csinál:)
2011. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
81%
addig orulj mig nem a baratja himbilimbijevel jatszik
2011. ápr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
81%

Az a baj, hogy vibrátora van?

Nem az, hogy a 17 éves bakja keféli fényesre?

Vibrátortól legalább nem leszel te nagymama.

2011. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

21:42

na én ezt se értem..hogy ha van barátja akkor minek neki vibrátor?

furcsa..

2011. ápr. 3. 21:44
 10/48 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta ,hogy még szűz!
2011. ápr. 3. 21:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!