Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves aggódó lány. Mellem...

16 éves aggódó lány. Mellem néhány hónapja fáj. Van rajta egy folt amitől nagyon megijedtem. Nagyon félek hogy rák, de nem merem elmondani senkinek. Ugye nem az? Van mikor a szívem/mellkasom fáj. Ezt mondtam az orvosnak. Hétfőn pajzsmirigyvizsgálat.

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 15:32
 1/6 A kérdező kommentje:
sokszor rám jön a sírás emiatt mert nagyon félek. még fiatal vagyok :(((
2010. jan. 9. 15:45
 2/6 A kérdező kommentje:
sőt legtöbször aludni sem merek,mert mivan ha nem ébredek fel. segítsetek!
2010. jan. 9. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudon segíteni, ahogy biztosat sem modnani. Menje el a vizsgálatokra, amit az orvos mond.


Az egyetlen dolog, ami megnyugtathat, hogy bármi is van, minél hamarabb kiderül, annál jobb. Ezért nem érdemes semmit sem halogatni.

2010. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked nem a testeddel van a baj, hanem a lelkeddel. Ha pajzsmirigy vizsgálatra küldtek, akkor ugye nem lehetsz rákos... A rák nem fáj, nincs folt, és nem fáj a mellkasod sem tőle.

AZ, hogy félsz attól, hogy nem fogsz felébredni, az egyértelműen azért van, mert belelovagolod magad olyasmibe, ami nincs is... Mi van ha? Mi lesz ha? Úristen de ha? De nincs semmi... olyasmitől félsz ami nincs... Nyugika :)

Abban a korban vagy amikor dolgoznak a hormonok, fájhat a melled nyugodtan... Nyuuuuugiii :)

2010. jan. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindekettőtöknek! A 2. válaszírónak külön köszönöm, sikerült megnyugtatnod!!!:)
2010. jan. 9. 16:22
 6/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy túl sok orvosi oldalt olvastam mostanában és ezért gondolok mindig a legrosszabbra. De annyi rosszat olvastam...
2010. jan. 11. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!