Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok, ti milyen betétet...

Csajok, ti milyen betétet használtok?

Figyelt kérdés

Nemrég jött meg, és nem tudom milyet érdemes venni.

Az always betétek ugye nem illatosítottak?

Átlagban milyen gyakran kell cserélni?



2014. jan. 18. 20:56
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
77%
Naturella az illatos is. Èn naponta kb kettőt használok.
2014. jan. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
További válaszokat várok. Amúgy ment a zöld pacsi.:)
2014. jan. 18. 21:07
 3/23 A kérdező kommentje:
Az always betétek ugye nem illatosítottak?!!!
2014. jan. 18. 21:07
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én always-t használok. A libresse-t és a naturellát is kiprábáltam már, de nekem azok nem jöttek be.

Lehet kapni olyat, ami illatosított és olyat is, ami nem.

Az, hogy mikor cseréled, függ a vérzésed erősségétől és a betét vastagságától is( normál, super, super plus)

2014. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
És, modjuk a normált mikor kell cserélni kb? 3-5óránként.
2014. jan. 18. 21:25
 6/23 anonim ***** válasza:
78%

Naturella. Nekem ez vált be tökéletesen.

Régebben Carefree-t használtam, előtte Libresse-t.

Az Always nekem nem tetszett soha, túl "zizegősnek" találtam, a felülete meg nagyon mű, egyáltalán nem volt kellemes érzés viselni. Azt nem tudom, illatosított-e az always, de a legegyszerűbb, ha bemész a boltba és megszagolod - a csomagoláson keresztül is érezni, ha illatos.

Az hogy milyen gyakran cseréled, függ attól, melyik napon vagy, milyen erős a vérzésed (első két napban általában több de szagtalanabb, a vége felé kevesebb de barnás és hamarabb "bolmik", azaz kellemetlenné válik. Én az utolsó napokon inkább óránként cserélek tisztasági betétet, mint 3-4 óránként rendeset). Meg attól is függ, hogy alakul a napod. Pl ha tudom, hogy nem kerülök normális wc közelébe x órán keresztül, akkor kicserélem az utolsó adandó alkalommal akkor is, ha alig van benne valami.


Anno amikor én kezdtem menstruálni, ezelőtt több mint 21 évvel, még nagyon vicces betétek voltak. Az pl tök nagy szám volt, amikor megjelentek az első ragasztócsíkkal ellátott betétek, egy vékony, kb 1 cm széles csík volt bennük végig, mondanom sem kell, sokat nem ért. Azok a jó vastag, vattával bélelt egyedek a mai napig kísértenek. :) :)

2014. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem néznének hülyének, ha a boltban szagolgatnám a betéteket?
2014. jan. 18. 21:40
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
Az Always illatosított...:D Egyébként max. 6 óráig hagyd bent, de attól függ mennyi van. Este általában sokkal kevesebb mint nappal, és van hogy reggel nem is cserélek, mert este alig jött valami.
2014. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy furán hangzik, de én 200 Ft-ért vettem a Tescoban valami gagyit, BELLA vagy mi, 20 darabos. nem szárnyas (én azt utálom) és nem illatosított (a pacsulik a hüvelyflórának nem igazán jók) és nincs nylon bevonat rajta (levegőzik, nem fülled be alul az ember lánya)...

azért jó ez 200 Ft-ért, mert ha akarod, óránként cseréled ki az erősebb napokon, így illatos, friss és higiénikus maradsz... azért egy 600 Ft-os betétet nem pazarolnál, de ezt nem fogod sajnálni.


cserélni átázás szerint kell, de azért ha nem muszáj, 4 óránál hosszabb ideig ne hordjad. (éjszakára az más, akkor a csere miatt azért nem kell felébredni külön) :)

2014. jan. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

6. vagyok. Kit érdekel, mit gondolnak a boltban a többiek? Odamész, leveszed a polcról, megszagolod. Hidd el, pár év múlva már semmi gondod nem lesz ezzel, most még szégyenlős vagy mert új a dolog.


A 200 Ft-os betéttel kapcsolatban én azért óvatos lennék. Persze, lehet hogy egy amúgy jó gyártmány reklámköltségek nélkül, akkor minek fizetni háromszor annyit. De az is lehet, hogy azért olcsó, mert rossz az alapanyag amiből gyártják. Neadjisten valami szermaradvány lehet benne, vagy akármi.

2014. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!