Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a candida, és a férfiakr...

Mi ez a candida, és a férfiakra milyen hatással van?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy leányzóval, még nem történt semmi, de elmondta, hogy Candidája van, ha nem homályosít fel, hogy ez vmi betegség én azt hinném, hogy cukorka:D

Szóval rám ez van valamilyen hatással? mit lehet csinálnom vele, és mit nem?



2014. jan. 18. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nemi érintkezés lehetőleg addig ne történjen, ameddig ki nem kezelik rendesen a barátnődet, ugyanis megfertőződhetsz. Férfiaknál ritkábban okoz tüneteket (pl. makkon fehér pöttyök, viszketés), de tünetmentesen és hordozhatod és visszafertőzheted a partnert.
2014. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

És am lehet tudni hogy egy mennyire gyógyítható betegség mert ahogy nézem vagyis értelmeztem hogy ki lehet belőle gyógyulni!

Am én is a napokba tudtam meg hogy a bartánőm ilyen betegségben szenved :S :(

2014. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orvos által adott gyógyszerek, kúpok jó eséllyel kiirtják a gombát, igen. A Tapasztalat viszont sajnos az, hogy a nők egy részénél ez a probléma sűrűn visszatér. Ilyenkor általában már az orvosok is a fejüket vakarják, az alternatív módszerek hívei szerint a tartós gyógyuláshoz pl. diétára, életmódváltásra is szükség van. Röviden ennyi, de rengeteg fórumot találni interneten ezzel kapcsolatban.
2014. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!