Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett lehet...

Fogamzásgátló mellett lehet szedni? (Belara)

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit megbetegedtem, orvos mondta hogy szedjek B6-ot és Aspirin plus C-t! Belara tablettát szedek és az érdekelne h szedhetem-e mellette ezeket, csak mert a B6 és a Aspirin plus C volt itthon és a tájékoztató nemvolt benne. Lehet hülye kérdés sokak számára de nemrég óta szedem a fog. gátlót és biztosra szeretnék menni.


Köszönöm ha normálisan válaszolsz, és nemkell leszólni...


2009. dec. 2. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
És az orvostól ezt véletlenül se bírtad megkérdezni, mi? Sok eszű.
2009. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nemkell leszólni, orvosnál azért nem kérdeztem meg mert azhittem van benne betegtájékoztató és akk megtudtam volna nézni, de sajnos nincs.
2009. dec. 2. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Neten is van betegtájékoztató. Amúgy meg nincs rá hatással mert nem antibiotikum. De ha nem mered gumi nélkül csinálni akkor használjatok azt is. Én antibiotikum mellett se lettem terhes, én is Belarát szedek, mondjuk én már 1 éve.
2009. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedheted. Jól is néznénk ki, ha fogamzásgátló mellett semmi egyéb gyógyszert nem lehetne bevenni.
2009. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az eset legyen neked tanulság. Az orvos nem tudhatja, hogy mivel védekezel, miket szedsz. Valahányszor egy orvos valamilyen gyógyszert ír fel neked, legközelebb kérdezz rá, hogy milyen hatással van a fogamzásgátlódra, jó? Légy felelős magadért!


Amúgy az aszpirin nem antibiotikum, nyugodtan szedheted, nem csokkenti a fogigátló hatását.

2009. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy a nőgyógyász sem fogja neked fejből megmondani minden gyógyszer esetében. antibiotikumok közül sem minden van hatással a fogamzásgátlóra. de rajtuk kívül semmi egyéb nincsrá hatással. amúgy ha a betegtájékoztatóban nemtalálod, az aztjelenti h nicnsrá hatással.
2009. dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) és igen, tanultam az esetből...
2009. dec. 3. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!