Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpesz? Mitől? Teljesen...

Nemi herpesz? Mitől? Teljesen ki vagyok bukva!

Figyelt kérdés

A múlthéten gombás tüneteim kezdődtek (sajnos otthon vagyok a témában), amit itthon kikezeltem. Ha ilyen problémám van, a dokim már mindig több receptet nyom a kezembe, hogy ezért ne kelljen visszamennem a magánrendelésére. A tüneteim nagyjából megszűntek, majd néhány napra rá apró piros, fájó pöttyök leptek el odalent. Először csak egy jött ki, majd napról napra több lett. Mára kaptam időpontot a dokihoz, el is mentem, aki 99%-ra azt mondta herpesz és elküldött vérvizsgálatra is.

Én sokkolódtam. Úgy tudom ezt csak nemi úton lehet elkapni, de a párommal évek óta együtt vagyunk, kizárt hogy megcsalt volna, én sem csaltam meg őt. A kérdés, hogy ha ez így van, akkor miért csak most, évek után kaptam ezt el?? Próbáltam utánaolvasni, de mindenhol csak azt látom, hogy szexuális úton terjed, semmi egyéb.

A dokinál úgy ki voltam bukva, hogy el is felejtettem rákérdezni.

Volt valakinek? Avagy van valakinek infója erről?



2014. jan. 20. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A herpeszvírus nagyon sok emberben benne van, és időről időre előjön.
2014. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már régebben elkaptad, csak most jött elő. A rossz hír, hogy megszabadulni sosem fogsz tőle. Néha-néha (ha szerencséd van ritkán) elő fog jönni.
2014. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerű herpes is,amilyen pl. a szájon szokott kijönni,így semmi köze a nemi fertőzésekhez. Szinte minden ember fertőződik már a születésekor herpes vírussal. Ez ne mindig az szájon jön ki, elég gyakori a genitáliákon is,de lehet bárhol a testen. Viszont,ha ilyen van elképzelhető,hogy lesz ismét,ha az immunrendszered legyengül.
2014. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!