Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom, ez most mi?

Nem tudom, ez most mi?

Figyelt kérdés

Hétfőn, amikor zuhanyoztam, és odalenn mostam épp szappannal, nagyon fájni kezdett, meg csípni a kisajkak környékén. Utána megnéztem tükörrel, es a kisajkak belül pirosak voltak. Anyum azt mondta, hogy gomba. Kenem Canestennel minden nap, és úgy érzem, múlik. Már nem fáj annyira. Viszont most anyum szerint az egesz piros.

Belülről nem fáj, nincs folyásom se, csak kívül jelentkeztek ilyen tünetek. Mondjuk tegnap megjött a menstruációm, de nem hinnem, hogy köze lehet hozzá.

Mi lehet a bajom?

A páromnak mondtam, hogy kenje ő is magat egy kicsit, hátha elkapta, csak nem jön ki rajta, mint ahogy a férfiakon nem szokott. Jövő hét szerdan megyek nőgyógyászhoz, de azért érdekelne, valaki tud-e mondani valamit ezzel kapcsolatban.

Ja és mindig gumival védekezünk, ha anélkül csináljuk, akkor se sokáig, maximum pár percig a jobb érzés miatt, de felkerül a gumi.

Mi lehet velem?



2014. jan. 23. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen fertőzés, vagy allergia. Nekem pl még egyes mosószerektől is vannak ilyen tüneteim. Tejsavas intim lemosót használok, az segít.


"mindig gumival védekezünk, ha anélkül csináljuk, akkor se sokáig, maximum pár percig a jobb érzés miatt, de felkerül a gumi."


Tudod, ugye, hogy azalatt a pár perc alatt is terhes lehetsz (már ha nem szedsz bogyót is)? Akkor is, ha a fináléban már gumival csináljátok.

2014. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

okés, köszönöm. :)

igent, tudom.

2014. jan. 24. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
NE szappannal mosakodj ott. Személy szerint az intim mosókat sem javasolnám mindennapos használatra, de ez már egyénfüggő. A fertőzéseket általában különböző folyások is kísérik, de majd az orvos fog biztosat mondani. És MINDIG védekezz gumival!
2014. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!