Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Komoly...

Mi lehet a bajom? Komoly lehet? Volt már valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Kedden délelőtt mikor haza értem, elmentem pisilni és konkrétan véreset pisiltem. Utána elég sokat jártam vécére és csiklandozó érzésem volt. Majd délutántól kezdve ritkábban jártam és a vér is eltűnt a vizeletemből. Napközben elég sok folyadékot megittam.

Aztán a következő napokban nem volt semmi, minden normális volt.

Ma délelőtt elmentem pisilni és kicsit sötétebb színű volt a vizeletem, de nem véres, mint kedden. Vajon mi bajom lehet?

Már arra is gondoltam, hogy a C vagy D-vitamintól lehet (északon élek és muszáj D-vitamint szednem, de ugye most más fajtát szedek, mint múltkor), mint mellékhatás.

Vajon mi lehet a bajom? Semmim nem fáj, nem érzem, hogy beteg lennék, minden normális.

Orvoshoz meg nem tudom kihez, hol fordulhatnék, mert az egészségügyi rendszert nem ismerem.


Amúgy tudtok javasolni valamit, hogy mit csinálhatnék még, hogy ne legyek beteg? Ha egyáltalán betegség ez.


2014. jan. 24. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez felfázásnak hangzik (véres vizelet, gyakori inger, csiklandozó érzés...)antibiotikum kellene rá.
2014. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Apró kis vesekő (vesehomok) spontán kiürüléskor okozhat a húgyvezetékben enyhe vérzést. Ezt valamilyen érzéssel járó alhasi tünet is szokta kísérni, ezek szerint most ez csiklandozó érzés volt. Gyógyszertárba lehet kapni talán vény nélkül enyhe kőhajtót. Nagyon sok folyadék fogyasztása, vagy akár lökésszerűen 1,5-2 liter gyógytea egyszerre.
2014. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy most nincs gyakori ingerem és csiklandozást sem érzek.

Kedden volt a véres vizelet, azóta semmi, de tényleg. Ma is csak annyi volt, hogy sötétebb volt egy picit.

Rengeteget iszom, hogy átmossam a szervezetem.

Csak annyi mindent olvastam itt és máshol erről a dologról, hogy rendesen megijedtem.

2014. jan. 24. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!