Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esetleg valakinek már volt...

Esetleg valakinek már volt hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Gyakori vizelési ingerrel küzdök már egy ideje, erre 1 hónapja írt is fel az orvos egy Uroxal nevű gyógyszert, ami csökkenti ezeket a panaszokat és azóta tényleg ritkábban kell kimennem. Viszont azóta néha, mikor fekszem, akkor van, hogy éjszaka is arra kelek, hogy a jobb oldalamon jelentkezik alhasi fájdalom, de hamar el is múlik. Ma jött meg a menstruációm, már éjszaka is nagyon görcsölt a hasam és most pedig még a derekam is fáj, pedig előtte sosem tapasztaltam ilyet. Holnap megyek az urológushoz. Egyébként nem csíp, ha pisilek és nem is véres. Megnézett ultrahangon is és azt mondta, minden rendben van, nem lát semmi, kövek sincsenek. Amúgy vesekőre hajlamom van, családi apai ágon örököltem.
2013. nov. 13. 10:32
 1/2 anonim válasza:
Te szegény. Szerintem ez valami összetett probléma lehet, ilyenkor tényleg járj körbe urológust-nőgyógyászt és majd ők megoldják a problémád. Kitartást! Jobbulj.
2013. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap megyek újra az urológushoz, közben meg veszek a patikában cickafark meg csalán teát, mert nekem eddig minden nőgyógyáaszati problémámra jó volt. Ha a teakúrától sem leszek jobban mindenképpen elmegyek a nőgyógyászhoz is.
2013. nov. 13. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!