Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit diszkrét kérdéssel...

Kicsit diszkrét kérdéssel fordulok hozzátok, van valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy erős fehérfolyásom van, mindig is volt sajnos, de legjobban az egészben az zavar, hogy szex közben meg borzalmasan sok a váladékom, férjemet nem zavarja, engem pedig nagyon. Ha jár/t valaki ilyen cipőben, és esetleg nődokihoz is fordult a problémával, megírnátok, hogy mit mondott, lehet-e tenni ellene ás mit?

2014. jan. 24. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem időszakosan előjön, mikor a candidám is felerősödik. Most 18 hetes terhes vagyok, néztek streptococcusra is és pozitív lett. Most hogy utánaolvastam most láttam, hogy ez is okozhatja valamint kiakadtam, hogy minden 4. nő hordozza és eddig mégsem tudtam róla:) szóval ha látom, hogy gáz kezd lenni odalent akkor elmegyek a dokihoz az vesz mintát meg ír fel krémet esetleg bogyót aztán egy ideig jó vagyok megint. De leginkább a táplálkozás ami befolyásolja de én nem bírom ki hogy ne egyek cukros meg élesztős kajákat sajna elég nehéz odafigyelni mindenre most terhesség alatt meg még nehezebb, mert ennem meg kell:) szóval most meg kell barátkoznom vele.
2014. jan. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is erős fehérfolyásom van, 11 éves korom óta. Az együttlétek alatt is erősen váladékozom, eleinte zavart, aztán rájöttem, hogy igazából semmiben sem korlátoz, szóval elfogadtam. Egészséges vagyok, semmilyen fertőzésem nincs. Nem irritál a fehérnemű, nem vagyok allergiás a mosóporra-öblítőre-tusfürdőre, semmire. Ilyenek vagyunk...
2014. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így természetes, minden nőnek van valamennyi, te pechesebb vagy hogy neked több, de ez így egészséges.
2014. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De engem nagyon zavar, mivel szültem is, és azóta kicsit másabb lent a helyzet, nem nagyon, de mégis. Férjem szerint így is ok minden, de én utálom. És a dokihoz azért nem fordultam még ezzel, mert terhesség alatt rengetegszer ott voltam ugye, és mindent okénak talált. Talán ha legközelebb megyek, mégis rákérdezek, de olyan kellemetlen feltennem ezt a kérdést..
2014. jan. 25. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minél több, annál jobb... mennyi lehet az, amikor valaki szerint már baj? Mennyi az?.... Nem elég napi 5-6 tisztasági betét mondjuk?...
2014. jan. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engen érdekelne mivel masabb a helyzet. Szules elott allok mire szamithatok.
2014. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem kell napi 5-6, de nem is az zavar leginkább, hanem az a mennyiség, ami szex közben jelentkezik. Azt találom túl soknak és zavarónak.

Utolsó: nálam nem sokkal, épp csak picit, de mondjuk annyira nem is volt időm kitágulni, mert a fiam 1 perc alatt kint volt. Szóval a szülőcsatornában nem nagyon időzött. Ez mindenkinél más, van, aki semmit se tágul, van, aki jelentősen.. Neked is könnyű szülést kívánok!:)

2014. jan. 27. 23:18
 8/8 anonim ***** válasza:
7: De hát az kell az aktushoz, meg minden.:) Jóóóaz.:)
2014. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!