Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a ferjem Felig Arab származ...

Ha a ferjem Felig Arab származásu akkor a gyerek jobban fogja örökölni külsőleg az arab vonasokat? Akkor ő már csak negyed ver lesz nem? Igy is?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik gének erősebbek és melyiket dobja a "gép"

Szóval akár lehet teljesen arab kinézetű is, de lehet, hogy teljesen átlagos lesz avagy köztes.

2013. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Tanulj már meg helyesen írni te szerencsétlen,másodsorban meg honnan tudjuk? Ha megszületik meglátod,kire hasonlít jobban...
2013. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a gyerek a férjedtől lesz, akkor igen, csak 1/4 részben lesz arab. Hogy mennyire jönnek ki rajta az arab vonások, gén és szerencsefüggő.
2013. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem arab a ferjem, az egyik fiunk apukamra utott - szoke, zold szemu, vilagos boru, a masik fiunkban sok arab vonas van, sotet haju, kicsit barnas boru. Szoval teljesen szerencsefuggo, amit dob a gep :D
2013. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Az en ferjem is arab akivel tobb mint egy eve vagyok egyutt. Miota egyutt vagyunk sohasem vedekezunk mert babat szeretnenk. Csak sajnos honapok ota nem sikerul osszejonni h. terhes maradjak. Pedig mar ugy szeretnem.

Ti is babat szeretnetek?

2013. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem semmi közöm az arabokhoz és teljesen közel-keletinek nézek ki,a haverom meg félig arab és simán úgy néz ki mint én🤣
2023. márc. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!