Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy az ovulációm...

Normális, hogy az ovulációm néhány hónap óta mindig fájdalommal és vérzéssel jár?

Figyelt kérdés

Ráadásul az elmúlt hónapban attól számítva a menstruációm megindulásáig majdnem minden nap véreztem ("rendes" piros vér volt, csak kevesebb, mint menstruáció alkalmával), csak akkor nem, hogyha nem végeztem semmi fizikai megerőltetést, hanem próbáltam pihenni.

A fájdalom pedig a menstruációs fájdalomhoz hasonlóan görcsös, és mindig az alhasam bal oldalából sugárzik a csípőmbe meg a combomba.

De csak ilyenkor. A menstruáció elmúltával mindez megszűnik, és két hétig megnyugszik a testem.

Egyébként még szűz vagyok, viszont már évek óta küszködöm candidával, amivel már többször voltam orvosnál, és eddig semmilyen gyógyszer nem segített rajta. (Néhány napig eltűnt, aztán újra kijött.)


2014. jan. 26. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem minimális pecsételésről és fájdalomról van szó,akkor nem az. Menj el orvoshoz,mert felmerülhet pl. egy endometriózis.
2014. jan. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!