Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valószínűleg pénisz gombám...

Valószínűleg pénisz gombám van. Már jó ideje, mert először csak a here zacskóm volt és azt hittem, hogy szőr tüsző. De néhány hónap múlva észre vettem, hogy már a péniszemen is van. Ilyen sok idő után is lehet gyógyítani? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fehér kis pattanásra vagy tejfoltra hasonlít.
2010. febr. 17. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Canasten kenőcs jó szokott lenni.
2010. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szappan, meleg víz, naponta 2x, ezzel kell kezdeni, és naponta tiszta alsónemű.
2010. febr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
kicsit kesze kusza amit írtál,mármit hogy hogy néz ki.Először váltsál tusfürdőt.Lehet a patikákban kapni szappanmentes készítményeket.És hordjál pamut alsónadrágot.Ha így sem változik semmi,akkor menj el a kördokihoz,és ő beutal majd ha úgy látja egy vizsgálatra.Ne ijedj meg,nem valószínü hogy gomba.Ha tiszta ruhákat hordasz,naponta fürdesz,és tiszta csajokkal maszatolsz,akkor nem valószínü h gomba.Majd írj h mi lett..
2010. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
csajjal nem maszatolok,naponta fürdök,tiszta alsó naponta,de lehet még a túl sok használat?(naponta min. 1× szoktam már 4 éve,ennek akkor biztos köze van hozzá,nem?De tudjátok nekem ez olyan mint másnak a drog vagy a cigi,lehet ,hogy furcsán hangzik de én olyan függő lettem ezzel kapcsolatban,remélem értitek
2010. febr. 18. 18:15
 5/19 Tutujka ***** válasza:

A gombás fertőzésnek tünetei vannak.

Nem csak vizuális, hanem fizikai tünetei.

Viszketés, égető érzés, néha elviselhetetlen.

A bőrpír, vagy hámlás nem feltétlen gomba.

A fehér pöttyök lehetnek zsírmirigyek is.

A fent említett módszereket alkalmazd.

És még valamit hadd említsek meg.

A gombás fertőzés ha lábon van, vagy nemi szerven annak jellegzetes kellemetlen szaga is van.

Próbáld ki, hogy egy fürdést kihagysz és ha nem pisi (húgy)szagú, hanem inkább halszaga van, akkor ott a baj.

Másrészt valóban használj Sensitive fürdőszereket, vagy keress olyan drogériát, ahol intimgélt lehet kapni.

Hidd el meg lesz az eredménye.

Ha tüneteid vannak, vagy maradtak, ajánlom keress fel egy bőrgyógyászt.


Tisztelettel:

Dr. Tücsök

2010. febr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem viszek,nem ég,nem csíp,semmi ilyesmi,és nincs is szaga,akkor más lehet ha nem gomba,nem?
2010. febr. 19. 17:43
 7/19 Tutujka ***** válasza:
67%

Akkor ne tűnik komolynak a baj.

Próbálj a már említett kímélő fürdőszerekből néhányat.

Ha van a közeledben DM akkor a JESSA vagy JASSA nem tudom pontosan mi a neve a terméknek intimgélt használd.

A pénisznek, is mint a vaginának normális ph értéket kell biztosítani.

A szappanok marhatják a bőrfelületet ezzel irritációt okozhatnak.

De van kimondott férfiaknak való intimgél, ezt gyógyszertárakban tudod beszerezni.

Ennek a neve egész pontosan SÁBA férfi intim mosakodó gél.

7-8 száz forint.

Rendben tartja a péniszed.


Tisztelettel:

Dr. Tücsök

2010. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3%

Dr.Tücsök és a halszag... :D:D:D:D

Akkora baromságokat írtál hogy az elképesztő!!!És van képen a dr. odaírni a neved elé... neked még az egészségügyhöz sincs közöd,nem h a dr -sághoz.Még betegtologatónak sem lennél jó.

Ennyi sötét baromságot leírni...nem hiszem el.

Dr. Hangya

2010. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Tutujka ***** válasza:
100%

Dr. Hangya


Nyilván nem volt dolgod gombás fertőzéssel, ezért keltél ki magadból.

Véleményed számomra és a cikkhez kapcsolódóan irreleváns.

Hogy baromság e az, amit írok, azt hadd döntsék el mások.

Véleményed pedig lehet mindenről, csak a megfelelő hangnemben.

Ha jól emlékszem a Dr. Tücsök alatt íródott véleményeimmel nem voltam senki személyét illetően udvariatlan, nem úgy mint Te.

Tudomásul véve negatív kritikádat, ettől eltekintve ha nem bánod s személyedet nem sérti, azért továbbra is írnék illetve válaszolnék ilyen s hasonló témákhoz.


Tisztelettel:

Dr. Tücsök

2010. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
kösz,és mikor fog el mulni ezek a fehér foltok?(pattanás szerű)
2010. febr. 21. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!