Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sztem elkaphattam valamilyen...

Sztem elkaphattam valamilyen gombás fertőzést, ugyanis iszonyatosan viszket odalent, és olyan mintha hámlana róla a bőr. Nagyon piros. Szerintetek?

Figyelt kérdés
nőgyógyászhoz semmiképp nem akarok menni. lehetséges ezt máshoz kikezelni? nektek volt már ilyen?
2009. dec. 4. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nődoki.
2009. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy gomba, de ez csak az orvos tudja biztonsággal megállapítani. Ha valami más, és te úgy kezeled, hogy gomba, akkor nem fog javulni. Nem kell félni a nőgyógyásztól, nem fog megenni, csak megvizsgál és felírja rá a megfelelő készítményt (ami mellesleg jóval olcsóbb, mint a recept nélküliek, és szerintem jobbak is). Amúgy Canesten kombival lehet kezelni, recept nélkül kapható. De mondom, te nem vagy nőgyógyász, ezért te nem is jelentheted ki biztosan, hogy gombád van, legalább is ha még nem volt ilyened sosem. Akinek már volt, az valószínűleg felismeri, de ha ilyen először történik, akkor fontos lenne elmenni orvoshoz vele.
2009. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
7%
kaneszten kombi...xD
2009. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

figyelj! ha nem akarsz elmenni dokihoz, ne menj. majd max lerohad a bőröd, szétkaparod magad, meddő leszel és mindenkit megfertőzöl a környezetedben.

csináld csak. liba...

2009. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
legszivesebben téged fertőznélek meg... idiota paraszt
2009. dec. 4. 18:38
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

(Nyugi, popsifejek mindig is lesznek, ne törődj velük:P )

Szerintem is gombád van, ezek a tünetei. lehet hogy elkaptad a partneredtől, de ez a gomba magától is kialakul a szervezetben. Nőgyógyászt tanácsolom én is, de canesten combival is orvosolható (nekem legalábbis hatott)

2009. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
a herpesz is így kezdődik..azt meg nem fogod canesten kombival kikezelni
2009. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Miért nem akarsz nőgyógyászhoz elmenni? Szégyenérzet?

Igazán nincs mitől tartanod, a doki naponta kb. ötven puncit lát, különféle állapotokban: egészségesen, gombásan, bakteriális fertőzéssel, különféle nemi betegségekkel, stb. Folyások, viszketések, vérzések, ezzel megy el a napja. Te csak egy leszel az aznapi ötvenből. Bemész, elmondod, mi a panaszod. Levetkőzöl, megvizsgál, megmondja mi bajod van, felírja a gyógyszert és kész! Ha túl leszel rajta, te sem fogod érteni, mitől tartottál ennyire.

Nem javaslom, hogy otthon kezelgesd magad. Ha nem megfelelő szerrel kezeled, csak kidobsz egy csomó pénzt és ugyanúgy viszketni fogsz. Nem egyszerűbb rögtön a megfelelő gyógyszert használni? Bátorság! Jobbulást!

2009. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Én is így kezdtem, magamat kezelgettem, és fél éve nem gyógyulok. Beláttam orvoshoz kell fordulnom,a nemi életem tönkrement a párommal,szinte ráment a kapcsolatunk! 19 éves vagyok,sose hittem,hogy van ilyen. Most kb. az 5. fajta kúpot használom már,és még mindig van bajom. Választhatsz,de megnyugtatlak,csak rosszabb lesz.
2009. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

"legszivesebben téged fertőznélek meg... idiota paraszt"

engem nehezen, mivel lány vagyok és hála a jó istennek, nem olyan besz@ri, mint te XD

2009. dec. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!