Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sztem elkaphattam valamilyen...

Sztem elkaphattam valamilyen gombás fertőzést, ugyanis iszonyatosan viszket odalent, és olyan mintha hámlana róla a bőr. Nagyon piros. Szerintetek?

Figyelt kérdés
nőgyógyászhoz semmiképp nem akarok menni. lehetséges ezt máshoz kikezelni? nektek volt már ilyen?
2009. dec. 4. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező! Te tényleg inkább kiemeled újra a kérdésedet, minthogy orvoshoz mentél volna?!

Miben reménykedsz? Hogy innen valaki megmondja 100%-ra, hogy mi bajod van? Ezt senki sem tudja!


Még a végén igaza lesz az egyik hozzászólónak... az elhanyagolt fertőzés a környezetedre is veszélyes, akár a közös wc-vel, zuhannyal, káddal is végigfertőzheted az egész családodat és még meddővé is válhatsz. Ne játssz ezzel! Szedd össze a bátorságodat (akár kérj meg valakit, anyukádat, barátnődet,hogy kísérjen el) és menj el a nőgyógyászatra!

Jobbulást!

2009. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Vettem canesten kombit, és elmult.
2009. dec. 9. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!