Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SoS! 12. éves vagyok! Még...

SoS! 12. éves vagyok! Még csak egyszer jött meg a menstruációm. Most ma 21. napra jött meg és ez egészséges?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!

2014. jan. 26. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs SOS! :) Ez nem egészségtelen ebben a korban.
2014. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nyugi!!!

Lehet, hogy még évekig összevissza fog megjönni!

Az, hogy 21 napra jött meg, nem egészségtelen, csak rendkívül bosszantó.

Ha sokszor jön meg rövid időn belül, akkor nem árt felkeresni egy dokit (nem feltétlenül nőgyógyászra gondolok).

2014. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Most en is megijedtem nekem is most 18 napra jott meg, pedig eddig megvolt 3szor,,es eddig honapok voltak kozte. De ugy gondolom h ez meg normalis, legalabb annyira tekintheto normalisnak h ilyen keves ido volt a ketto kozott,,minthogy eddig mennyi sok volt, egyszer csak beall..azert remelem legkozelebb nem ijeszt ram a mikulas ilyen hamar,,nem szeretnem ha megint ilyen hamar megjonne..(14/L)
2014. jan. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Az elején ez teljesen normális. Akár 2-3 évig is eltarthat, mire beáll a menstruáció.
2014. jan. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. jan. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!