Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyatosan szokott fájni a...

Iszonyatosan szokott fájni a derekam, amikor megjön. A hasam is görcsöl, de az tűrhető a derekamhoz képest. (Viszont a kettő együtt üt rendesen. ) Mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, pár éve van az, hogy nagyon szenvedek, amikor megjön, régebben egy kis görcsölésen kívül semmi bajom nem most, most meg borzasztó.

Nem szedek fogamzásgátlót, nincs is rá szükségem (nem élek nemi életet), és nem is akarok, mert ki tudja beválik-e, hízok-e tőle, és azt hallottam, hogy fogamzásgátló után nehezebb lesz majd teherbe esni. Másrészről viszont, lehet hogy megszüntetné ezt a fájdalmat... Szedjek vagy ne? Milyen más megoldás lenne? (házi praktikák, hogy ne fájjon ennyire?)



2014. jan. 27. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem se csökkentette a fájdalmat, de én nem ezért kezdtem el szedni.... Amit tehetsz, h meleget helyezel a magadra, betekered a derekad vmi meleggel (pléd), görcsoldó, meleg fürdő, ill. zuhany. A neten rengeteg ilyen praktika van, keress rá, biztos találsz megfelelőt. :)
2014. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meleget helyezel a hasadra *
2014. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bogyingo ***** válasza:
Szia! Voltál mostanában nőgyógyásznál? Az erős derék fájdalom sajnos sokszor valamit jelez, lehet ciszta, endometriózis. Nekem az utóbbi okozott erős derékfájdalmat.
2014. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam nőgyógyásznál. De neked mindig fáj, vagy csak mensi első napjában/napjaiban? Mert nekem csak olyankor.
2014. febr. 2. 21:02
 5/5 Bogyingo ***** válasza:
Már nem fáj mert megműtöttek. Igen előtte pár nappal már fájt és alatta is. Szerintem menj orvoshoz, az a biztos.
2014. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!