Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jódos kontrasztanyagot kapott...

Jódos kontrasztanyagot kapott a férjem egy hónapja, utána megjött rendesen. Most voltunk együtt amikor volt egy kis baki, ez már 10 napja, persze éppen peteérésem is volt. Ha terhes lennék, akkor a kontrasztanyag gondot okozhat?

Figyelt kérdés

Azért félek, mert nem tudom mennyi a felezési ideje egy ilyen anyagnak, mennyi idő alatt ürül ki.

Még van 3 napom mensziig, de nincsenek meg a tünetek amik szoktak lenni. Kezdek nagyon ideges lenni. Félek tesztelni, mert néha már van hányingerem és ingerlékeny vagyok. Nem szeretne a férjem babát, van már két gyerek. Iszonyatosan félek. Nem vetetném el, ebből is balhé lesz, ugyan nekem sem jön jókor, mert más terveim voltak most, mint babázás, de akkor sem ölnék meg magzatot. Segítsetek, hogy meg tudjak nyugodni, mert már nagyon kész vagyok, senkinek nem merek erről beszélni.


2013. aug. 7. 10:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!