Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelybemenetnél közvetlen...

A hüvelybemenetnél közvetlen jobb oldalt 3 db pattanás szerűség jelent meg, elég kemény és megvan picit duzzadva, baromira viszket és fáj, ha hozzáérek. Volt már valakivel ilyesmi? Orvoshoz csak hnapután tudok elmenni, de félek :S

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 01:02
 1/8 sterling.archer ***** válasza:
0%
mosni kell...vagy nem barkivel lefekudni...
2014. jan. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem értem miért kell ilyen bunkónak lenni,másféléve vagyok kapcsolatban, és képzeld szoktam fürdeni....
2014. jan. 29. 01:44
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Az első válaszolónak gratulálok a primitívségéhez. Nem értem azt hogy ha valaki nem tud válaszolni egy kérdésre akkor minek szól hozzá.

Kedves kérdező! Neked valószínűleg bartholini mirigy gyulladásod van, de ezt biztosra csak orvos tudja megállapítani. Ha még kicsik gyógyszert fogsz rá kapni. Addig próbáld meg borogatni. Remélem segítettem. Majd írd meg hogy mit mondott a doki.

2014. jan. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb lenne ha orvoshoz mennél, mert csak ő mondhat biztosat.
2014. jan. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat,mindenképp menni akarok orvoshoz,mert nem úgy tűnik,mintha múlni akarna,igaz kb 2 napja áll fenn ez a dolog..de elég kellemetlen érzés :S aludni is nehezen tudok mert nagyon viszket és ég.. de alig látszik valami,azt a 3 "pattanást" is alig vettem észre..
2014. jan. 29. 10:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Na már mintha egy kicsit jobban lennék,kamillával borogatom és canesten combival kenem folyamatosan.De ha nem javulok,holnap megyek orvoshoz!
2014. jan. 30. 02:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mit mondott az orvos?
2014. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
elmúlt magától,igy nem mentem orvoshoz .
2014. febr. 9. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!