Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Péniszemen lévő pattanás...

Péniszemen lévő pattanás szerűség átlagos? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 hét-el ezelőtt a péniszemen azaz a makk és a töve között félúton volt egy aprócska kis kemény valami amit ki akartam nyomni genny + kis vér jött ki és megnőtt a ˇpattanásˇ mérete 2 héttel később zuhanyzás közben észrevettem hogy ez a " pattanás" nagyobb lett most kb. 2cm széles lehet és mostmár viszket is meg fáj is.A "pattanás" belülről kemény. Valaki mondja meg mit tegyek vagy hogy normális ez?
2013. máj. 14. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán előfordul, de az hogy 2 centi széles legyen az azért már durva. Nálam is volt már de max fél centi széles. Az viszont tény, hogy sok idő mire elmúlik.
2013. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez tályog. Sürgősen mutasd meg orvosnak!
2013. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez közel sem normális. Menj orvoshoz minél előbb.
2013. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ez durva. Doki minden képen. Ha nem akarsz gondot a későbbiekben.
2013. máj. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
essetleg csak a patánásról DE csak arrol nem tudsz képet küldeni
2013. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez egy zsirdaganat,vagy kásadaganat lehet .Nem veszélyes,de el kell távolittatni .
2013. máj. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
eltelt 3 hét és el múlt teljesen!
2013. jún. 18. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Rohadt régi kérdés, de szerintem nekem is hasonló gondom van, borotválkozás után jött ki 1-2 napra rá. A bőr alatt van, de nem a péniszemen rajta, szóval ha mozgatom a bőrt, mozog ez a kis csomó is. Eddig nem viszketett / zavart, csak akkor kellemetlen ha erősen nyomom ami egy átlagos napon nem történik meg. De várok még vele 1-2 hetet, ha nem múlik el akkor orvos.


Addig valaki tud valami krémet ajánlani amit lehetne rá kenni?

2016. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem csak begyulladt egy szőrtüsző. Borotválkozás után előfordul. De ha sokáig nem múlik el akkor nézesd meg orvossal. Inkabb menj el feleslegesen,minthogy valami bajod legyen.
2017. jan. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!