Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet genitális herpesz?

Lehet genitális herpesz?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy minden menci előtt olyan, mintha kirepedezne a bőröm a puncimon és a gát tájékán is, picit fáj, de ennyi. Viszont, most nem csak repedések lettek rajta,hanem apró piros foltok is. Volt fehéres is, most ,ahogy gyógyul, olyan, mintha sebesedne. Voltam orvosnál, írt krémet, kúpot, antib-t. Azt mondta, valamilyen bakteriális fertőzés lehet. Szerintem lehet, hogy genitális herpesz, mert fáj vizelés is, nagyon csíp! Volt valakinek ilyen esetleg? A párommal 3 hónapja vagyunk együtt, nem csaltuk meg egymást! Ez csak nemi úton terjed? Vagy lehet valamelyik előző páromtól kaptam el és csak most jött ki? Van ilyen? Valakinek tapasztalata? Nagyon köszi!

2014. jan. 30. 13:38
 1/2 anonim válasza:

Ha herpesz, akkor ossze szedhetted barhonnan. Bar ez fokepp nemi uton terjed. A lappangasi ideje 1 hettol kezdve tobb ev is lehet. Altalaban az elso nemi herpeszek fajo, csunya holyagokkal jarnak, amelyek ha kifakadtak besebesednek(ez mar a gyogyulasi fazis). A herpesz kijohet stresszes idoszakokban, menstruacio alatt vagy ha le van gyengulve az immunrendszered. En azt ajanlom, hogy most egy kis ideig ne szexeljetek a paroddal, mert atadhatod neki, es onnan kezdve oda-vissza fertozitek egymast. Ezt mind csak a herpeszre ervenyes, egyebkent igy nemtudni mi lehet a problemad. Lenyeg a lenyeg, hogy kezeld magad azzal, amit az orvos felirt.

Remelem tudtam valamit segiteni, bar tudom regebbi ez a kiirasod, de hatha. (Es elnezest az ekezethiany miatt)

2014. márc. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
valószínűleg az volt, 2 hónapig szenvedtem vele, most úgy néz ki eltűnt. Lizin-t szedtem napi minimum 6g-ot! Richtofit gél-t használtam, szerintem ezek segítettek. Köszi a választ! :)
2014. ápr. 11. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!