Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Lehet nem is...

Mit tegyek? Lehet nem is herpesz, hanem hüvelygomba? Vegyek hüvelygomba elleni kúpot? Mi legyen akkor a Herpesinnel?

Figyelt kérdés
Tavasszal megállapították, hogy nemi herpeszem volt, akkor az orvos felírt Herpesin gyógyszert, el is múlt. Azt mondta a doktornő, ha újra tapasztalom ezt a viszektő, égő érzést, menjek el, és felírja újra, nem kell megvizsgálnia megint. Nos, éreztem újra ezt az érzést. Megint felírta a Herpesint. Eddig nem érzek javulást, sőt! Arra gondoltam, mi van, ha ez nem herpesz. Neten utánaolvastam, hogy a hüvelygomba tünetei is az égő, viszkető érzés.

2013. dec. 19. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van és még sok más is. Vizsgálat nélkül nem is értem,hogyan lehet valakit kezelni! Az nem indok,hogy egyszer már volt ilyen. Igenis menj vissza és vizsgáljon meg!
2013. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Ne kísérletezz, menj vissza a dokihoz, mondd el neki, amit ide leírtál, vizsgáljon ki!
2013. dec. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon felelőtlen az az orvos, aki vizsgálat nélkül ír fel bármilyen gyógyszert!
2013. dec. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!