Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS!? Streptococcus agalactiae...

SOS!? Streptococcus agalactiae, Staphylococcus aureus nevű baktériumot és candida albican nevű gombát találtak a hüvelyemben. Valaki volt már ilyen helyzetben? Tapasztalatok? Mindent írjatok le kérlek?!

Figyelt kérdés

Elég rosszul voltam mostanában. Pl. gyorsan vert a szívem, remegtem és aluszékony vagyok

Mennyire veszélyesek ezek a baktériumok, illetve 100%-ban ki lehet kezelni?


2014. jan. 30. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel tenyésztéssel állapították meg, így egyértelműen tudják, hogy milyen kórokozóid vannak és milyen számban, így célzottan ki tudják kezelni.

A gyors szívverés, remegés pedig valószínűleg inkább az idegességtől van és nem a fertőzéstől.

Kapsz rendes kezelést és el fog múlni!

De mindenképpen be kell szedned mindent és el kell használnod, amit kiírnak, mert ha egy fertőzés elkezd felfelé terjedni, akkor könnyen petefészek vagy méhgyulladást tud okozni. Szóval most már nyugi, ha rendesen ki leszel kezelve, akkor rendbe fogsz jönni!

2014. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!