Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S mi a bajom? Varjak a...

S. O. S mi a bajom? Varjak a kovetkezo honapig vagy menjek orvoshoz normalis ez?

Figyelt kérdés
Januar elejen felfazas es azota feherfolyasom van neha ritkan neha meg eleg gyakran...decemberbe meg jott rendesen atlag 4 napig tart de meg 2 napig utana feher folt volt.. januar elejen meg kellett volna jojjon de meg most is kesik, a teszt negativ volt kb 1 hete csinaltam valami novemberbe hadtam abba a fogamzasgatlot....vajon mi a baj? orvoshoz kenne menjek
2014. jan. 31. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Valszeg a gyógyszer abbahagyása miatt van, de nem biztos!! Ha mindenképp biztosat akarsz, menj orvoshoz!
2014. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
háát nem tudom de mintha 2-szer szerepelne ez a kérdés XD http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__53268..
2014. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!