Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromkriptint szedtem egy...

Bromkriptint szedtem egy honapig, a heten megyek vssza az orvoshoz, mi a kovetkezo lepes?

Figyelt kérdés
magas prolaktin szintre bromkriptint szedtem , es 12.-re nem varom , azutan pedig irany vissza a doki, cisztam is van,emiatt nem volt peteeresem ( az orvos azt mondta remeli ez az egy honap alatt felszivodik ), ha valaki volt mar hasonlo helyzetben , mi kovetkezik mos milyen gyogyszer es kb. mennyi az eselye hogy hamarosan terhes leszek. Mar elegge el vagyok keseredve , masfel eve proalkozunk...koszi elore is
2009. jún. 9. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló cipő. 1 éve próbálkozunk, most mentem dokihoz. Szintén magas prolaktin, broizé minden este egy fél szem.

De!Nekem a peteérés segítésére closyt is írt ki!

Egyébként szervezet és ember függő, hogy mennyi idő alatt jön helyre a prolaktin szint. A dokim szerint akár azonnal teherbe is lehet esni. Jó lenne....

Szurkolok neked is.

2009. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!