Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti mit szoktatok...

Csajok! Ti mit szoktatok csinálni tesi alatt mikor meg van nektek? Csak mert nekem elég kínos mikor tesizünk mert látszik a betét ezért én a pulcsimat szoktam oda kötni és vannak fiú osztálytársaim ezért is szégyenlem.

Figyelt kérdés
ti mit csináltok ilyenkor???

2014. jan. 31. 16:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a mi tesi tanárunk is férfi de ő egyáltalán nem ilyen :s amikor felmentést akarnák kérni teljesen leüvölti a fejem hogy nem meg ilyenek...:(
2014. jan. 31. 17:25
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is cicanadrágban vagyok és rá veszek egy rövidnadrágot,valami feszülőset és sportosat.

Vagy olyan cicanadrág ami nem látszik át és vastagabb...meg persze a hosszabb póló.Én így szoktam lenni és semmi gond:) meg előtte betétet cserélek és az átázásért sem kell aggódni.

2014. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
torna óra elött cserélj betétet és huzd be a fenekedbe mintha tanga lenne igy nem fog kilátszani és hosszabb polót vegyél fel.
2014. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

En sem szoktam tesizni amikor megvan.

Íratok felmentést a szüleimell és kész.

Amugy ha nagyon kiakadna, vagy ordítana a tanárom( szerencsére megértő) az sem érdekelne, én biztos nem tesiznék menzesz alatt...13,5L

2014. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Cicanadrág alá vegyél rövidnadrágot. Mások az osztályodból hogyan oldják meg......?
2014. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!