Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 hetesen enyhe görcsölés...

15 hetesen enyhe görcsölés természetes?

Figyelt kérdés
betöltöttem a 15. hetemet,de ma meg tegnap is enyhe görcseim voltak!nem erős,olyan halványka,de érezhető!nem egyfolytában,csak 1-2 percig,de többször is egy nap!védőnőmet felhívta,ő szerinte attól is lehet,hogy ez időtájt kellene megjönnie,ha nem lennék terhes!van olyan köztetek,aki szintén ennyi idős terhesek,mint én és hasonló tünetei vannak?tapasztalatok?
2012. júl. 12. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! 15+5 hetes vagyok, es nekem nincsenek gorcseim. Szedsz magneziumot? En mar a kezdetek ota szedek a beres magneziumbol, ami 250 mg-os, 1-et vagy 2-őt naponta.

Nem tudom, hogy normalis e, nekem nincsen. (lekopogom)

Azert a mesz dokihoz, kerdezz ra!

2012. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
terhes vitamint szedek,de ma vettem már be magneB6-ot!biztos,ami biztos!az első trimeszterbe is voltak görcseim,de arra azt mondta a doki,hogy természetes,mert nő a méhem!hát nem tudom...egyik nap nő,másik nap meg nem???érdekes!
2012. júl. 12. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:

A magne b6-ban nagyon keves a magnezium. 50-60 mg.

En ezert vettem a gyogyszertarban beres magneziumot, ami 5x annyit tartalmaz:)

2012. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!