Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandó visszatérő gombás...

Állandó visszatérő gombás hüvelygyulladásom Van, mitől lehet? Máma már a hasam alja is fáj, lehet köze hozzá?

Figyelt kérdés
Ha nem múlik orvoshoz fordulok. Másnak is szokott visszatérni? Párom hűséges és van egy gyönyörű nyolc hónapos lányunk.Máskor is ha volt ilyen párom is lett kezelve és mégis visszatér.Mivel lehet ezt megelőzni?
2009. dec. 6. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:

pl lecseréled a lactacyd-ot vmi másra. mondjuk nivea-ra.

a fehérneműidet magas hőfokon kimosod és kivasalod a kezelés után.

fertőtlenítesz mindent, wc-t, törülközőt, kádat.

esténként megehetsz 1 gerezd fokhagymát, ez tisztítja a beleidet. ha folyton visszatér, érdemes lenne a belekre/gyomorra koncentrálni. és ott rendet tenni.

2009. dec. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem fél évig volt visszatérő. Mindent kipróbáltam, de nem használt, végül eldobtam a tampont és láss csodát.. soha többet nem találkoztam vele.
2009. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen kívül pedig kipróbálhatod a love moon betéteket is. egyébként sokan azt állítják, hogy a tampon használattól is előjöhet.
2009. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem 2éve jön vissza rendszeresen kb. 2-3havonta. az én dokimat nem érdekelte, ezért holnap megyek egy másik orvoshoz és ő segít nekem.


lecseréltem a lactacydot, nivea kamillásra

lovemoon betétet kipróbáltam (még először)

elhagytam a tampont

vasalom a bugyikat.


Jah és most menses után megint előjött :'(

2009. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!