Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kezeli néhány férfi úgy...

Miért kezeli néhány férfi úgy a menstuációt mintha valami vicc lenne?

Figyelt kérdés

-Vér jön ki a vaginádból egy 3-7 napig terejdő intervallumban. Ez a vér akár 4 evőkanálnyi is lehet. 4. De ez nem csak vér, hanem hüvelyváladék és még valami nem túl kellemes kinézetű dolog.

- A görcsöléstől sírni akarsz, sok embernek hasmenése van vagy hány, én speciel elájulni szoktam havonta 3-4x.

- Hangulatváltozásaid lesznek ok nélkül.

- Fáj a fejed.

- Meg a hátad.

- Meg a melleid is, szóval a hasonalvás kilőve.

- Pattanásos leszel.

- Fáj az egész vaginád.

- Fáradtnak érzed magad.

- Nem tudsz minden pózban feküdni

- Akármennyi fájdalomcsillapítót veszel be nem használ

- Meghízol és felpuffadsz.

- Folyamatosan éhes leszel.

- Sírni fogsz.

- És ezek után még kiröhögnek és azzal poénkodnak, hogy "úh, mensturálsz??"

- Nem hagyhatod ki a munkát/iskolát

- És rádszólnak, hogy túlreagálod.

Előző hónapban arra keltem fel, hogy nem tudtam mozogni, vártam 20 percet, hogy enyhüljön a fájdalom, elmentem fájdalomcsillapítóért, majd kaptam egy kisebb pánikrohamot a fájdalomtól, majd elájultam. Ezek után meg még kiröhögnek.


2014. febr. 3. 22:09
 1/5 anonim válasza:
Hat azert nem mindenkinek ilyen szornyuseges ez. Nekem csak kellemetlen, az elso 3 napban, akkor meg erosebb a verzes. Annyi, hogy nem veszek fel vilagos nadragot, es ha eppen fajna beveszek egy fajdalomcsillapitot. Idaig egyszer, talan ketszer volt, hogy annyira gorcsoltem, hogy semmi nem segitett. A ferfiak ezzel nem tudnak mit kezdeni, de tapasztalataim szerint kerulik a temat, es komolyan veszik.
2014. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De szerencses vagy! Nekem altalaban elotte 2-3 napig faj, majd aznap, amikor elkezdek verezni elajulok, es utana meg legalabb 3 napig faj mindenem.
2014. febr. 3. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sem ilyen katasztrofális a helyzet, szerencsére.

De ha neked ilyen durva tüneteid vannak, azzal jobb, ha orvoshoz mész!


Nálunk az iskolában soha nem volt téma a menstruáció, így minket/engem ezért nem fikáztak a fiúk.


23L

2014. febr. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Ne foglalkozz olyan idiótákkal, akik kiröhögnek! Normális férfi tudja, hogy mi a menstruáció, és hogy mivel jár!
2014. febr. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utoljára kb 12 évesen röhögtek ezen a fiúk az iskolában.. akkor még elnéztük nekik, mert ezzel leplezték a zavarukat. Ha az ember zavarban van, akkor ennek feloldására röhögni szokott...

Felnőttként, ha gondom volt, rosszul voltam, akkor legrosszabb esetben esetleg nem értették meg, tehát szavakban nem kezdtek el sajnálni. Meg kell mondanom ez volt a ritkábbik. Kollégiumban sok fiú között laktam, sokszor melegítették a sópárnámat, amikor kellett...

Hozzátenném, hogy soha nem hisztiztem, nem csináltam jelenetet, hanem elvonultam csendesen. Ez volt inkább a gyanús nekik..

2014. febr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!