Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyem falán van valami,...

A hüvelyem falán van valami, kb cseresznye nagyságú, ami kidudorodik, mi lehet az?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Nem szedek semmilyen fogamzasgátlót. Lehet, hogy egy ciszta? Az ujjam végével éppen hogy elérhető helyen. Mi lehet az? Félnem kell?

#hüvely falán kidudorodás
2014. febr. 4. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A méhnyakad.
2014. febr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

erre keress rá a NET-en:

G-pont

2014. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Dehogy G-pont...

Az a méhnyakad hüvelybe lógó része..

2014. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor nem valami cisztáról van szó? ilyen közel lenne a méhnyak ?
2014. febr. 4. 12:41
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
mennyire van közel? épp hogy csak a hüvely bemenetelénél? mert akkor azért nem hiszem hogy a méhnyak lenne (bár nem vagyok nőgyógyász) lehet az lenne a legjobb ha elmennél dokihoz, 19 évesen úgysem árt már méhnyakrákszűrésre járnod és akkor megnyugszol... mert hiába ír itt neked akár végzett orvos is, ha nem látja, nem tapintja... biztosra senki nem mondhatja meg neked!
2014. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Az ujjam végével éppen hogy elérhető helyen"

Igen, pontosan ott van a méhnyak....

2014. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
oké én elhiszem neked hogy épp ott van a méhnyak... viszont én estem már át méhnyakrákon, amit a 3!!!. orvos vett észre, pedig zöld dió nagyságú daganat volt rajta, tehát én szívesebben küldök el valakit nőgyógyászhoz, hogy vizsgáltassa ki magát, mint itt megnyugtatom, hogy ó az csak az, ne foglalkozz vele :) (ami persze nem zárja ki azt, hogy az tényleg csak az! :) )
2014. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod, ez a méhnyakad!

Nemm kell itt h.lye pánikot kelteni!

2014. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dehogy kell ezzel orvoshoz menned!

Nincs semmi bajod, ez a méhnyak.


Amúgy aki orvoshoz küldene, azt is csak a 3. orvos találta betegnek... ezek szerint háromszor kellene 3 különböző orvoshoz menned.

Szóval nyugi, nincs semmi bajod!

2014. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindenki nyugodjon le már privátba megbeszéltem a kérdezővel, hogy igen az csak a méhnyaka lehet, nem kell megijednie, viszont ennyi idős korban már ajánlatos elkezdeni a rendszeres szűrővizsgálatot :) (az hogy nekem a 3. vette észre egy dolog... azért ezt észre szokták venni elsőre...jah és 26 éves voltam mielőtt valaki itt is elkezdené, hogy az csak idősebb korú nők betegsége)
2014. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!