Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rák szűrés után ha gond van,...

Rák szűrés után ha gond van, akkor értesítenek?

Figyelt kérdés

Még novemberben voltam magán nőgyógyásznál elhúzódó vérzés miatt. Akkor csinált kenetvételt, azt mondta az eredmény mire megyek kontrollra, meglesz. Panaszom azóta elmúlt, mármint a hosszú vérzés.

Úgy tudom, ha találtak az eredményben valamit ami gond lehet, akkor értesítenek levélben akár, így van?

Nem tudtam vissza menni kontrollra, de én úgy tudom felkeresnének.

Most viszont olvastam egy nőről, aki ugyan ment szűrésre, de fél évvel korábban derült ki, amikor más miatt vissza ment hogy baj van és őt nem értesítette senki sem!


2014. febr. 6. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából helye váltogatja, nekem eddig mindig azt mondták kiküldik, ha találnak valamit, de valahol telefonálni kell eredmény miatt.
2014. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Ki kellene értesíteni, ha gond van.

Szerintem egy telefont, azért megérne a dolog.

2014. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, illene értesíteni.
2014. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Inkább hivd fel az rovost mert sokszor van káosz és ö nem tud midnnekitt egyesével számon tartani. a te dolgod lenne érdeklödni a leletről. ne te elgyél az a kivétel akinél gond vagy csak elfelejtettek szólni.
2014. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!