Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Emiatt maradhat ki a menstruac...

Emiatt maradhat ki a menstruaciom tobb honapja? (kisebb eveszavar)

Figyelt kérdés
Lassan egy eve kezdodott egy ilyen "nem evos" korszakom, aztan atcsapott bulimiaba is (de nem olyan durvan, csak neha) ez tartott egesz nyaron, aztan meg egy par honapig, osszesen majdnem 10kilot fogytam, de elotte picit duci voltam szoval nem latszik rajtam hogy tortentek velem ilyesmik, de a kerdes az lenne,hogy akkor is kimaradhat a mensim ha nem vagyok olyan korosan sovany meg stbstb i ami anorexianal van? mert tenyleg nem vagyok sovany de most egy 3-4 honapja nincs menzeszem es csak ehhez tudom kotni.. pedig januar vege ota rendesen eszek:/

2014. febr. 6. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen lehet. Nem feltétlenül kell kórosan soványnak lenni, itt a drasztikus fogyókúrán és a hirtelen fogyáson van a hangsúly. Egyél rendesen, és a a következő alkalommal nem jön meg, ajánlok egy nőgyógyászati vizsgálatot.
2014. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszt:)
2014. febr. 7. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!