Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 napja kezdtem el először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja kezdtem el először szedni a Jangee nevű fogamzásgátlót. Ugye a menstruációm első napján. De az normális, hogy kb.2 nap alatt el is mulasztotta ( és a megszokottól lényegesen kisebb mértékben véreztem)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen normális. Ezentúl 21 napig kell szedned a tabit,utána 7 nap szünet és a 8.napon elkezdeni a következő levelet. A 7 napos szünetben pedig meg fog jönni az álmenzid(azért ál,mert nincs peteérés),és sokaknál lényegesen kevesebb vér távozik ilyenkor,valamint kevesebb fájdalommal is fog járni .

Figyelj oda a helyes és pontos szedésre.

2011. júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én legelőször szedek majd fog.gátlót... Lindynette20-at... és ha a menstruációm 1. napján beveszem, akkor már az 1. szedésnél is rövidebb napig lesz meg?.. Pl nem 5-6 napot, hanem 2-4 ?
2011. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha az első napon kezded el szedni akkor előfordulhat. A 21 napos tabi utáni 7 napban viszont már számíthatsz minimum 4 napos vérzésre.
2011. júl. 29. 15:24
 4/4 anonim válasza:
Elkezdtem az 1. napon szedni, és 4-5 nap helyett, 9napot volt meg :( remélem a 2.-nál nem így lesz =/
2011. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!