Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ez aranyér? Van olyan,...

Lehet ez aranyér? Van olyan, ami nem fáj és nem vérzik?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, kint van már ugy 3-4 éve a fenekemből valami, nem fáj nem vérzik, és egy kicsit a gátam fele is megváltozott a bőr, lyen redős. Van hogy kisebb ez a valami, van, hogy nagyobb. Igazábol szerintem ha valami komoylabb lenne rák vagy ilyemsi, ez idő alatt lettek volna már más panaszaim, illetve meghaltam volna. Igaz elég fáradékony vagyok, és sokszor van hányingerem és szédülök is, de ezt a vashiányomnak tudom be. Volt végbéltükrözésem akkortályt, amikor ez kialakult, de nem emiatt nézték, d ejo lett elvileg az eredmény, rákérdeztem az orvosnál azt mondta, hogy vadhús nem kell vele foglalkozni különösebben. Elmentem sebészetre megnézetni rá két évre, ott azt mondták, hogy polip mi hamarabb szedessem le, adtak időpontot visszahívtak, de nem csináltak semmit, mert hogy nem volt rá most idő, de adott beutalót másik korházba, hogy oda menjek vele... Elmentem oda, ott azt mondta az orvos, hogy aranyér, nem kell vele foglalkozni ha nem fáj. visszamentem oda aki azt mondta hogy polip. hopgy most akkor mégis mi van, erre azt reagálta, hogy igazábol nem tudja, menjek magán orvoshoz, ugy meg kérdeztem volna tőle, hog ki a jó... fogja kifizetni? Nah midnegy igazábol a lényeg az, hogy szerintetek ez valami komoly dolog lehet, vagy ne törődjek vele? Engem kicsit idegesít ezért el is mentem háziorvoshoz, hogy kérjek beutalot proktológiára, de ő igazábol körberöhögött, hogy rajta van a papíron, hogy aranyér és ha nem akarok ponrós lenni akkor ne foglalkozzak vele... Elég jól esett, főleg ugy, hogy meg s enézte, d eha adok neki egy papírt, hogy 10 millió van a zsebében nyiván azts enézi meg és elhiszi... Azt viszont ugy megkérdezném tőle, ha a lányának lenne ilyne baja vajon neki is azt mondaná mint nekem, vagy őt kivizsgáltatná? Na midnegy csalódtam az orvosokban, szerintetek foglalkozzak vele vagy sem?
2013. dec. 30. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szinte 100%,hogy nem rosszindulatú daganat. Ahogy írtad is, 3-4 év alatt nem kéne már kérdezgetned,hogy mi lehet. Kiderült volna,ha az. Igen,az aranyér tud fájdalmatlan is lenni és véreznie sem törvényszerű. Nekem 20 éve van. Ha ilyen és nem zavar nem is kell vele foglalkozni. A székleted legyen,rendben,tisztítsd rendesen.
2013. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!