Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy ciszta miatt...

Létezik, hogy ciszta miatt késett 3 napot a menstruációm és fáj sokkal jobban a hasam alja, mint szokott?

Figyelt kérdés
Azt hittem terhes vagyok, de megjött... Viszont sokkal jobban fáj a hasam, mint általában. Ősszel már volt egyszer cisztám, akkor magától "kiürült", de nem emlékszem, hogy jobban fájt volna.
2014. febr. 9. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Tud jobban fájni, igen. Nőgyógyász nem igazolta UH-n a cisztát?
2014. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel csütörtökre vártam és ma jött meg, még nem tudtam nőgyógyászhoz menni. Az őszi cisztát nőgyógyász mondta, hogy ott van, magamtól nem is gondoltam rá. Egy hónapos kontrollon meg már nem látta UH-n, úgyhogy ő mondta, hogy kiürült magától.
2014. febr. 9. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában, ha megjön, akkor ki szokott ürülni. De vannak makacs ciszták is, amik szépen növögetnek hónapokon át, és mellette mégis menstruál a nő. De általában az egyik ciszta tünet a menstruáció elmaradása szokott leni. Nőgyógyász szerintem mindig le szokta ellenőrizni,hogy eltűnt-e.
2014. febr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megjött, és nincsenek fájdalmaid, nem görcsölsz, az szerintem jó jel.
2014. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, első két nap sokkal jobban görcsölt a hasam mint szokott, meg ürült ki elég sok olyan "sűrű" sötétvörös darabka, amiből kevesebb szokott lenni, meg ami lenni szokott az is inkább nyúlós, ez meg szinte kemény volt. De most már csak a szokásos van, bár ahogy így írok róla megint görcsölget kicsit.

Remélem, kiürült. Amint tudok megyek majd orvoshoz.

2014. febr. 11. 12:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a darabkás vérzés jelentheti,hogy kiürült.
2014. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!