Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Enyhe felfázásomat mivel hogy...

Enyhe felfázásomat mivel hogy tudnám itthon kezelni?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon figyelek arra hogy ne legyen kinnt a derekam és itthon is zokniba papucsban járkálok.De sajnos picit felfáztam.Írnátok nekem házi praktikákat mivel tudnám itthon kezelni?!Ülőfürdők pl milyen gyógynövény jó erre,vagy tea,mennyi folyadékot kell ilyenkor inni,keveset vagy sokat?!milyen vény nélküli gyógyszer kapható erre?!vegyek e a laktacid mellé hüvelykupot is?!mert azt mondták ilyenkor könnyeben kapom el a hüvelyi fertözéseket is.hanyagoljam a szexet vagy felesleges?!
2009. dec. 7. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben valóban enyhe felfázásról van szó, akkor azt hiszem egyáltalán nem indokolt ez a pánik, mezei zsurlófű nagyon jó ilyen esetben ülőfürdőnek, és én ezzel le is zárnám az ügyet. A több folyadék mindig helyes, de addig, amig nincsenek tüneteid, nem kell semmit kezelni, főleg, mert megszünteted a szervezeted ellenálló képességét.
2009. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének tüneteim nem tudnám hogy felfáztam!Nem? De azért köszönöm!A tüneteim:mint minden felfázásnál..többet járok pisilni és többet is pisilek,nagyon ritkán fájdogál a vesém és nagyon enyhén a petefészkeimnél..kedves orvos ismerösöm szerint ez egy enyhe felfázás amit házi praktikákkal lehet kezelni.De azt nem mondta hogy mik azok a házi praktikák!
2009. dec. 7. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

ülőfürdő, rengeteg folyadék(meleg tea pl), és a lényeg hogy több rétegesen öltözz fel és feküdj az ágyba ameddig csak tudsz, legyél melegen! radiátorhoz is odaülhetsz...


sztem hüvelykúp nem kell ide vagy nem tudom mire akarod azt tenni. amúgy ha van időd, akk vigyél vizeletet a dokihoz főleg ha súlyosbodnak a tünetek és majd ő megmondja hogy nem e keresztes a vizeleted véletlenül és ha kell akkor ír gyógyszert és gyorsan túl vagy rajta.


jobbulást.

2009. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ücsörögj kamillás vízben. azt szokták ajánlani.
2009. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a zsálya tea inni is, és ülőfürdőben is jót tesz. Kamillát én csak inni javaslom, mert a bőrt szárítja, viszont a gyulladáscsökkentő hatása miatt jó is tesz. Cickafark tea is jó inni, minden női bajra.
2009. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja, és sok-sok folyadékot kell inni! hogy kimossa a szervezeted.
2009. dec. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) mindegyiket ki fogom próbálni.:) ma elmegyek a gyógynövény és bio boltba és veszek ilyen füveket teákat:)
2009. dec. 9. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!