Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet "kevesebb" a menstruáció...

Lehet "kevesebb" a menstruációm, (és kimaradhat-e teljesen) amiatt, hogy nagyon keveset eszem?

Figyelt kérdés
Napi 500-600 kcal-t eszem,tejtermékeket,sovány húsokat, zöldséget-gyümölcsöt egyaránt. 15/l (és BIZTOSAN nem vagyok terhes)

2014. febr. 9. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Tényleg nagyon keveset eszel.
2014. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
szerintem igen, mert van olyan ismerősöm aki szinte nem is evett anorexiás lett és neki sincs meg, már régóta kezelik, hogy újra megjöjjön neki. és én is elég keveset eszem és elég rég volt meg nekem is :S
2014. febr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, előfordulhat.
2014. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt ne csináld magaddal. Én is koplaltam kb napi 800 kcal-t ettem .... és nekem több mint 1,5 évre teljesen ki is maradt. Jártam minden fajta vizsgálatra..ezt ne kivánd magadnak.Minden bajom volt , h mi van ha nem lehet gyerekem...De aztán elkezdem rendesen enni, persze visza is jöttek a kilók , de legalább vissza jött( még nem állt be , de csoda h viszajött) T eis inkább sportolj !
2014. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!