Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kell először elmenni a...

Mikor kell először elmenni a nőgyógyászhoz? Vagy ez korhoz kötött? Mit csinál első alkalommal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában, mikor nemi életet kezdesz élni. Vesz egy kenetet...
2014. febr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen akkor mikor nemi életet kezdesz. Ha még szűz vagy akkor el kell menni ha baj van. És nem kell félni mert nagyon jó gyermeknőgyógyászokat találni, akik tiszteletben tartják hogy szűz vagy. Azt hogy mit csinál az attól függ mi az a dolog amivel felkerested. Ha gyógyszert íratnál, akkor megvizsgál, laborba küld. Ha szűz vagy akkor másképp vizsgál, mivel a szűzhártyát ő nem sértheti.
2014. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért nem sértheti a szűzhártyámat?
2014. febr. 9. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha baj van, akkor kortól függetlenül el kell menni,egyébként meg akkor, ha először akarsz fogamzásgátlót íratni.
2014. febr. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

23 éves korod körül, illetve a nemi élet megkezdése után kb 1 évvel ajánlott elmenned az első szűrésre.

Természetesen, ha bármi bajod lenne, akkor is.

2014. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első alkalommal én női dokihoz mentem (azóta is az van), mert elég szégyenlős vagyok és nem akartam ott remegő hanggal cidrizni.
2014. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Kedves kérdező...ugye tudod hogy butaságot fűztél a saját kérdésedhez?Miért nem sértheti a szűzhártyát...hát tudod alapvető tudáshiányod van ha ezt megkérdezed, de nőgyógyászhoz akarsz menni. Olvass utána mi az a szűzhártya, és meglátod miért nem sértheti, miért nem vizsgálgat úgy ahogy egy szexuális életet élő nőt.
2014. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!